Dla wydawców

TechnoAd Network to specjalistyczna sieć reklamowa, lider w swojej kategorii, zrzeszający największe witryny związane z branżą nowych technologii m.in. serwisy CDAction.pl, Elektroda.pl i PCFormat.pl.

TechnoAd odwiedzany jest miesięcznie przez ponad 5,3 mln realnych użytkowników (dane: Megapanel PBI/Gemius, marzec 2013), a różnorodność tematyczna naszych serwisów pozwala dotrzeć z przekazem reklamowym praktycznie do każdego typu użytkownika, gwarantując największy zasięg na rynku. Współpraca z nami to wysoki poziom obsługi i dotarcie do największych klientów, współpracujących zarówno z agencjami reklamowymi, domami mediowymi, jak i z klientami bezpośrednimi.

Przynależność do sieci wiąże się z uczestnictwem w badaniach Megapanel PBI/Gemius oraz Gemius Traffic. Pozyskiwane dzięki nim dane tworzą standard uznany i wykorzystywany powszechnie w branży reklamy internetowej. Ponadto wyniki badań są cennym źródłem wiedzy dla witryn na temat ich oglądalności oraz profilu użytkowników.

Pracownicy sieci TechnoAd Network to doświadczeni specjaliści, którzy pomogą w zbudowaniu kompleksowej oferty reklamowej na partnerskich zasadach. Zapewniamy najwyższy standard obsługi zarówno dla witryn, jak i dla klientów reklamowych.

Zainteresowanych przyłączeniem się do sieci TechnoAd Network prosimy o kontakt z dyrektorem sieci Radosławem Włodą na adres: radoslaw.wloda@technoad.net.

Z wyrazami szacunku,
Zespół TechnoAd Network

Informacje podstawowe

TechnoAd Network to specjalistyczna sieć reklamowa, lider w swojej kategorii, zrzeszająca największe witryny związane z branżą nowych technologii. Czytaj więcej »

Kontakt

W celu uzyskania pełnej informacji prosimy
o bezpośredni kontakt z naszym biurem.

+48 22 595 16 29

+48 22 595 16 38

+48 22 595 16 39

biuro[at]technoad.net

Zespół i inne formy kontaktu»