Instrukcja obslugi

  1. Wybierz typ reklamy,
  2. Wprowadź adres do którego reklama ma prowadzić po kliknięciu na nią,
  3. Wybierz z listy serwis INTERIA.PL, na którym reklama ma być wyemitowana lub wprowadź adres innej strony w portalu INTERIA.pl,
  4. Załącz plik zawierający reklamę poprzez wybranie w opcji przeglądaj odpowiedniego pliku z dysku lub jeśli nie posiadasz własnego projektu reklamy kliknij testuj w celu wyświetlenia przykładowej reklamy przygotowanej przez nasz serwis.

(gdzie reklama prowadzi po kliknięciu)

(wklej link do dowolnej strony w portalu)Powyższy mechanizm umożliwia przetestowanie działania reklamy w warunkach normalnej emisji. Po wybraniu typu reklamy z pozycji dostępnych w portalu INTERIA.PL należy wprowadzić adres do którego ma prowadzić po kliknięciu na nią.

Następnie z listy należy wybrać serwis INTERIA.PL, na którym reklama ma być wyemitowana. Jeśli danego serwisu nie ma na liście, wystarczy odszukać go na portalu INTERIA.PL i po wybraniu pola Adres innej strony skopiować w to miejsce dokładny adres serwisu. Ostatnim krokiem jest załączenie pliku zawierającego reklamę poprzez wybranie opcją przeglądaj odpowiedniego pliku z dysku. Jeśli nie posiadasz własnego projektu reklamy po kliknięciu testuj, automatycznie wyświetli się testowa reklama przygotowana przez nasz serwis.

Mechanizm testowania reklamy pozwala zorientować się, czy kreacja odpowiada warunkom technicznym portalu INTERIA.PL, czy skrypty i linki działają poprawnie, a także czy kolorystyka i dynamika reklamy pasują do wyglądu konkretnego serwisu.

Szczegółowa specyfikacja reklam wraz z dostępnymi formatami plików, technologiami i rozmiarami reklam, znajduje się w dziale Specyfikacja.

INTERIA.PL zastrzega sobie każdorazowo prawo o decydowaniu o dopuszczeniu reklam do emisji zgodnie z regulaminem świadczenia usług.